O blogu

Blog powstał w styczniu 2014 roku i jest zbiorem recenzji filmów. Są one moją autorską opinią, dotyczącą zarówno produkcji, które powstały w odległym okresie czasu, jak również tych, które dopiero ukazują się w kinach.

Każda z recenzji oznaczona jest nazwą gatunku filmu, rokiem produkcji i krajem jego powstania. Dodatkowo zamieszczam odnośnik do zwiastunów, aby umożliwić wizualne zapoznanie się z produkcją. Każdy film podsumowany jest poprzez moją ocenę, która określona jest w skali od 1-10 (1 - bardzo zły film, 10 - arcydzieło).

Dla ułatwienia przeglądania bloga, znaleźć można nie tylko archiwum wg miesięcy, ale również alfabetyczny spis recenzji w menu głównym i spis nadchodzących premier, których recenzji prawdopodobnie można spodziewać się w najbliższym czasie.

Zapraszam do czytania!
Autorka bloga.

Nie zezwala się wszelkiej publikacji i kopiowania tekstów recenzji zawartych na tym blogu bez uprzedniej zgody autora. Właścicielem plakatów filmowych, pozostają wytwórnie filmowe i podmioty im podległe. Zdjęcia plakatów użyte na tym blogu zostały wyłącznie w celach rozpoznawczych filmów i nie są źródłem jakiegokolwiek przychodu.